Categories
Uncategorized

Agron Llakaj Sho Kon: M’u Ul Në Gjunjë Dhe M’u Fut Në Makinë, Nge La Pa Fjale Nga Ajo Qe Me Kerkoi Te Beja

Agron Llakaj sho kon: m’u ul në gjunjë dhe m’u fut në makinë, ngela pa fjale nga ajo qe me kerkoi te beja
Agron Llakaj ka treguar historinë se si i ka shpëtuar një kamere të fshehtë të Fiks Fare. Llakaj ka treguar se informacionin për kamerën e fshehtë e kishte marrë nga një miku i tij, i cili punonte për emisionin.
Rrëfimi i Agron Llakaj për Treshat:
Kur të flet një femër e bukur, ç’do i thuash ti: Mos më shiko se jam i martuar? Ishin “Shtojza vallet” në Top Channel ishin në Pogradec, dhe më ftojnë dhe mua me Koço Devolen. Do zgjidheshin velinat e fiksit. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në hotel me Koçon, në mëngjes na vjen një kamarier. Më thotë do më falësh por është një vajzë aty që po iu kërkon. Në ato momente më vjen një mesazh: Dajo ruhu se pot ë bëjnë kamer të fshehtë!Shtyp/Hap hapësiren rek.lamuese me poshtë që të lexoni lajmin e plotë.. ↓↓

Tek Fiksi kishte future djalin e një mikut tim nga Memaliaj dhe ai më quante dajo për respekt. Ata nuk e kishin menduar që kishin spi unin brenda. Kur dola poshtë ishte një vajzë e bukur. Në gjunjë ajo direkt puth dorën etj. Na i thashë mbahu. Ç është kjo? Unë jam tha tek Mileniumi në Pogradec, prindërit më kanë ikur në Tiranë dhe dua që 24 orë t’i kaloj me ty.
Dua të jesh i imi kjo ditë të jetë e jona. Dakord i thashë por vetëm përmbahu. Unë e dija që ishte kamër e fshehtë. U futëm në makinë dhe po e ndiqja me sy makinën pas nesh me kamer.Shtyp/Hap hapësiren rek.lamuese me poshtë që të lexoni lajmin e plotë.. ↓↓

Tani ne do shkonim tek Milenium dhe medemek aty më priste ku rthi mua. Tani unë nuk i lashë që ta bënin ku rthin tamam. Kalova deri nga mesi i rrugës dhe aty ishte arë komplet. I thashë kush duron deri në ho tel, hajde futemi këtej nga fusha. Ajo: Kamer e fshehtë, kamer e fshehtë. Të mos më kishte thënë ai djali…do e den oncoja unë normalisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *