Categories
Uncategorized

Burri Beqar E Adopton Vajzën Me Sindromën ‘Down’ E Cila U Refuzua 20 Herë

Burri Beqar E Adopton Vajzën Me Sindromën ‘Down’ E Cila U Refuzua 20 Herë

Një burrë 40 vjeçar i cili edhe është homosek sual e adoptoi një vajzë të vogël është me sindormin ‘Down’.

Vajza e vogël u refuzua në fillim nga nëna e saj për shkak të gjendjes së saj mjekësore mirëpo pastaj ajo u refuzua edhe nga disa persona tjerë të cilët dëshironin ta adoptonin atë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Luca Trapanese dëshironte të bëhej baba, dhe kur e takoi vajzën e vogël ai ndjeu një lidhje të veqantë me të andaj edhe vendosi ta adoptoj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *