Categories
Uncategorized

“Rama e ka mbushur kupën”, Çani lëshon deklaratën dhe del me kërkesën e fortë për opozitën

Gazetari Arian Çani është shprehur :

“Opozita duhet të rrëzojë një njeri që është në mandatin e tretë dhe e ka mbushur kupën. Bën çfarë ka qejf dhe nuk pyet për ligjet.

Nuk është se ky ka tre vjet në pushtet dhe hajde të ndihmojë publikun se ky po e tepron pak, ky e ka mbushur kupën.

Opozita duhet të mendojë realisht për skemat si rrëzohet ky”, ka thënë Arian Çani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *