Categories
Uncategorized

Arjan Çani ndalohet nga policia e shtetit dhe ju thotë: Oreee unë jam Arian Çani, nuk jam legen rrugësh (video)

Gazetari Arjan Çani, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV, ku po diskutohej për fushatën elektorale dhe përfshirjen e bandave. Çani ka deklaruar se banda më e madhe në Shqipëri, është policia e shtetit.

Por në rrjetet sociale menjëherë pas kësaj është bërë virale një video në një situatë ku Arian Çani u ndalua nga policia dhe sjellja e tij ishte mjaft e neveritshme kundrejt policit rrugor.

Shikojeni më poshtë videon dhe vlerësojeni vetë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *