Categories
Uncategorized

U tha se jam vëllai dhe ia mori paratë dasmorit, këngëtarja shqiptare tron ditet nga ngjarja

Këngëtarja nga Mitrovica, Linda Hakaj ka njoftuar për një m shtrim që është bërë në emrin e saj.

Ajo tha se një person që është paraqitur si vëllai i saj i ka marrë paratë nga një dasmor, shkruan Jepi zë.

Hakaj theksoi se nuk e njeh personin në fjalë dhe se rastin do ta paraqes në Policinë e Kosovës.

Postimi i plotë:

“Shoqeri dhe dashamire…. Nje person me emrin Shpejtim Hakaj (qe nuk e njoh as nuk e kame asgje ne fis)eshte lajmeru ne emrin tin kinse vellau im , dhe i ka marre te hollat kinse une i paskam kerku komplet paret dhe te

dielen paska qene dashte me qene ne darsem , gje qe une nuk kam menaxher per dasmat i mija une flas vet me dasmoret. Ju lutem nese dikush lajmerohet ne emrin tim mos pranoni te bisedoni sepse nuk kam menaxher( i menaxhoj vet). Nuk i jap llogari askujt per te tilla raste sepse me mbiemrin Hakaj ka shume por nuk i njof.

049 287 864 eshte nr im personal per te gjithe ata qe jane te interesuar per dasmat dhe ahengjet e juaja familjare. Rastin do ta paraqes ne Policin e Kosoves dhe do ti shkoj deri ne fund kesaj pune. Me respekt Linda Hakaj”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *