Categories
Uncategorized

Shoku i shkoi pa dë shire me të bijën, flet babai i 11-vjeçares ne Tirane: Terollin e futa ne shpi si mik, ja cfare i ka ndodhur vajzes

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e r ndë e ndodhur në Tiranë, ditën e sotme, ku një 11-vjeçare u ab zua .

Gazetarja Dorjana Bezat, ka kryer një intervistë me babanë e të m turës, për ët cilën tha se është e tr matizuar dhe e fr kësuar.

Ai tha se Terollin e njeh prej shumë vitesh dhe nuk kishte vënë re asnjë gjë të d shimtë tek ai.

Vajza është e tr matizuar. Është në shtëpi me ne dhe me shëndet është mirë por shumë e fr kësuar. Nuk mban mend nga ngjarja dhe ne nuk e kemi pyetur.

Si e morët vesh ab zimin?

Fëmijët i tregojnë të gjitha nuk gënjejnë. Sa erdhëm në shtëpi na tregoi vajza çfarë i kishte ndodhur dhe shkuam në polici.

Prej sa vitesh e njihnit Astrit Terollin?

E njoh prej shumë vitesh nuk kisha vënë re asgjë të d shimtë tek ai. Se di pse erdhi ne shtëpinë time dhe e bëri këtë gjë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *