Categories
Uncategorized

E moj nanë, ku ta gjej nusen, kur vajzat shqiptare i ka … veriu e jugu! Stresi ne h all

Reperi Arkimed Lushaj përmes një InstaStory ka g dittur fort vajzat të ashtuquajtura “mat rialiste”.

Kjo nuk është hera e parë që reperi bën postime të tilla. Në disa emisione ai është shprehur se nuk beson më te dashura por se në ditët e sotme ekziston dashuria.

Statusi i plotë:

Po më pyeste nëna? Pse nuk gjen një vajzë o biri i nënës? I thash po patjetër kë të njo më përpara moj nëna ime se janë aq të mira!

Ato që shkojnë me moshën e babait apo atë që ska lën verior e jugor pa eee. Apo atë që del Clubeve me shishe moet ice.

Apo ato që punojnë me 200 euro, apo të esk rtave. që ditën punojnë e natën zbukurojnë h telet???

E kam deklaruar një herë nëna ime. 80% ka marrë f nd ky vend, dhe në vendin tonë duhet punë sjumë shumë për vajzat e mira. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *