Categories
Uncategorized

“Më vjen keq që ai s’ka qenë i pari për mua”, Adelina Tahiri flet për partnerin: Kemi 8 vite bashkë, burri më rriti

Këngëtarja Adelina Tahiri ka folur dhe mbi marrëdhënien e saj me bashkëshortin dhe thashethemet që ka dëgjuar.

Ajo ka treguar se me patrnerin e saj Serjiza Markov kanë 9 vite të lidhur dhe se shpesh është komentuar pasi kanë një diferencë të madhe moshe.

“Kemi marrëdhënie shumë të mirë. Unë kam shumë vite që jam me të. Në shtator kemi bërë 9 vjet lidhje dhe më njeh që kur kam qenë 19 vjeҫe. Kam një jetë, më rriti burri” tha këngëtarja për “Why Not”.

E pyetur nëse do ta kishte zgjedhur sërish në një tjetër jetë ajo tha: “Unë jam një femër që si të gjithë femrat kemi një të kaluar në jetë, dhe nuk më vjen turp për jetën, të kaluarën time apo ndonjë partner që kam pasur, por më vjen shumë keq që ai nuk ka qenë i pari për mua që kur kam lindur. Po të lindja sërish, prapë atë do të zgjidhja” u shpreh Adelina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *