Categories
Uncategorized

“Ju prezantoj me anëtarin e ri të familjes”, Ardit Gjebrea poston foton: Është një dashuri

Producenti dhe moderatori Ardit Gjebrea na ka prezantuar me anëtarin më të ri të familjes.

Me anë të një postimi moderatori shumë i dashur për publikun ka shpërdarë një foto, duke na treguar një qen. Arditi shkruan se ai është anëtari më i ri i familjes dhe se momentalisht jeton me Jon Gjebrean.

“Ju prezantoj me @noblelabrador anëtarin më të ri të familjes që jeton me @jongjebrea_Është një dashuri dhe unë mezi pres ta përqafoj.

Di vetëm të them që të dielave ai reagon kur dëgjon zërin tim në ekran dhe pse ende nuk jemi takuar ❤️”, ka shkruar Gjebrea krahas fotove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *