Categories
Uncategorized

Big Mama dridhet nga nervoza: Kam dy fjalë me atë vajzë (VIDEO)

Nuk ka njeri që pa videon e mbrëmshme e nuk reagoi, skenat në atë video lënduan zërat e të gjithëve.

Edhe këngëtarja Big Mama, nuk mundi të mos shprehej lidhur me këtë rast.

Ishalla do Zoti mos te iu takoj kurrë se do te iu tregoj unë çka është trajtimi i keq, shprehet këngëtarja në videon e publikuar.

Ajo mes tjerash flet me plot mllef dhe deri sa flet dridhet nga nervoza.

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *