Categories
Uncategorized

VIDEO/ “Gati të hapë dyert”, Rama publikon pamjet nga Spitali i ri i Sëmundjeve Infektive

Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë e ka nisur me publikimin e ambienteve të Spitalit të ri të Sëmundjeve Infektive.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama krah videos thotë se Spitali i ri është gati të hapë dyert.

”MIRËMËNGJES dhe me Spitalin e ri të Sëmundjeve Infektive pranë QSUT, rindërtuar nga pranvera në vjeshtë e tanimë gati të hapë dyert pas pak ditësh, ju uroj një ditë të mbarë”,-shkruan Rama.
https://www.facebook.com/watch/ediramaal/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *