Categories
Uncategorized

Thuhet se është në lidhje me Kledin/ Evi Reçi nis punë në një tjetër televizion

Këngëtaren e njohur Evi Reçi prej vitesh e kemi parë edhe si moderatore në radio dhe në televizion.

Së fundmi Evi Reçi ka ardhur pranë publikut me dy surpriza; së pari do të marrë pjesë në “Festivalin e Këngës” dhe së dyti është gati për një eksperiencë të re televizive.

Mësohet së moderatorja do të nisë një program të ri në “MCN TV”, i cili do të jetë i një natyre tjetër nga ai që jemi mësuar ta shohim Evin.

Kujtojmë që Evi Reçin e kemi parë në moderimin e “Vizionit të pasdites” në Vizion Plus, ndërkohë që ka qenë e angzhuar çdo mëngjes edhe në programin e mëngjesit në radion “Club Fm”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *