Categories
Uncategorized

Foto/ Bleona Qereti bëhet nostalgjike, poston fotot me Sali Berishën!

Bleona Qereti është një fanse e zjarrtë e ish-kryeministrit të vendit, Sali Berisha dhe merrte pjesë në mitingjet që ai organizonte në kohën kur ishte në pushtet.

Sot Bleona është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjete sociale disa foto me Berishën.

Në foto shihen momente të ndryshme. Kur Bleona këndon në skenë, kur zbret dhe përqafon ish-kryeministrin.

Poshtë fotove, Bleona shkruan: “Përpara se Instagrami të bënte kaq bujë dhe fake views të shtoheshin kaq shumë.”/K.C/dritare.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *