Categories
Uncategorized

E mban sekret/ Ky është burri i Valbona Selimllarit: e njihni ju

Valbona Selimllari mbetet ikona e bukurise shqiptare dhe eshte gjithmon e pelqyer per syte shume shprehes dhe buzeqeshjen e embel qe e karakterizon. Ajo eshte treguar gjithmone shume e rezervuar per jeten e saj private dhe vetem tre vite me pare pranoi se kishte tre femije.

Ne rrjetet sociale ka munguar gjithmone nje foto e saj me bashkeshortin. Por pak kohe me pare, djali i saj publikoi nje foto me te atin ne rrjetin social ‘Instagram.’ Bashkeshorti i Valbones eshte pronar i nje qendre tregtare dhe pronar i disa bizneseve.

Ai eshte nje nder biznesmenet me te famshem ne Shqiperi i cili ka preferuar te qendroje ne hije per sa i perket mediave edhe pse eshte nje emer i lakuar ne Tirane e jo vetem. Valbona dhe bashkeshorti i saj jane prinder te tre femijeve, Vivien, Deni, Kejni dhe paten nje marredhenie te gjate se bashku.Por bukuroshja shqiptare i ka dhene fund marteses me biznesmenin e famshem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *