Categories
Uncategorized

“E kisha bo për spital”, Liberta Spahiu revoltohet keq me infermieren që dhunoi të moshuarën: Ia dini emrin?

Ngjarja e rëndë në Pejë, ku punonjësja në shtëpinë e të moshurave shfaqet duke dhunuar një grua të moshuar, ka shkaktuar zemërim dhe reagime në rrjetet sociale.

Moderatorja Liberta Spahiu është shprehur e revoltuar për këtë rast, duke thënë se këtë infermiere “do ta bënte për spital”, ndërsa pyet ndjekësit nëse ia dinë emrin.

Videoja shqetësuese u bë virale në rrjetet sociale, e cila është publikuar nga aktorja e njohur kosovare Kaltrinë Zeneli, që tregon disa infermiere/punonjëse, duke dhunuar një të moshuar, në Shtëpinë e të Moshuarve në Pejë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *