Categories
Uncategorized

Eneda Tarifa nuk është më beqare, kapet duke u përqafuar me basketbollistin (FOTO LAJM)

Eneda Tarifa nuk është më beqare, kapet duke u puthur e përqafuar me basketbollistin (FOTO LAJM)

Eneda Tarifa i dha fund marrëdhënies së saj pas 18 vitesh me Erjon Zaloshnja. Ata janë prindër të një vajze, Arias.

Por duket se këngëtarja Eneda Tarifa nuk është më single. Ajo është rikthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes. Tashmë ajo është shfaqur krah një djali dhe dyshja kanë vendosur që të mos fshihen.

Dyshja mjaft të lumtur e të qeshur pranë njëri-tjetrit. Gjithashtu, për mediat është zbuluar se mashkulli që i ka rrëmbyr zemrën Enedës është Gent Lasku, profesioni i të cilit është basketbollist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *