Categories
Uncategorized

20 kilogramë më pak, Ledjana nuk njihet me, zbulon bossin qe ka gjetur tani (Video)

Lediana Prenga një prej vajzave të “Përputhen” ka vendosur së fundmi të ndryshojë look. Ajo ka

hequr dorë nga flokët e errët duke ndryshuar ngjyrën dhe duke u shndërruar në gjysmë bionde.

Ledjanën e kemi pasur çdo ditë në ekran. Por, prej kohësh ajo është distancuar pak me punët e veta.

Një rikthim që pritej, ajo e pati të dielën në Prive. Ish-protagonistja e formateve reality na

tregoi të gjitha risitë e saj. Nga 20 kilogramë më pak për veten, tek programet online të trajnimit dhe lidhja e dashurisë me një djalë nga Kosova.

Ndiqeni videon e plotë më poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *