Categories
Uncategorized

“Vera s’do të ikë”, Bieta Sulo dhe Alban Dudushi shijojnë fundjavën e ngrohtë pranë detit (FOTO))

Moti i ngrohtë dhe me temperatura të larta ka favorizuar qytetarët për të kaluar fundjavën pranë detit.

Moderartorja Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë zgjedhur që fundjavën ta kalojnë në bregdet. Ka qenë Bieta e cila ka publikuar disa fotto me bashkëshortin dhe djalin e tyre, duke shijuar rrezet e kësaj fundjave të fundit të tetorit.

“Vera s’do të ikë, vjeshta s’do të vijë… Ps. eeee te ben poetike/romantike ky vend”, shkruan ajo krah fotove me bikini që ka postuar në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *