Categories
Uncategorized

Shikoni si duket sot “Marigoja” sa shume qe ka ndryshuar aktorja. Foto

Me suksese të panumërta dhe një karrierë të gjatë e plot role që kanë shenjuar kujtesën e të gjithë shqiptarëve, Elvira Diamanti është tërhequr nga skena. Aktorja e famshme do të mbahet mend sidomos për interpretimin e magjishëm të “Marigosë” përkrah Robert Ndrenikës dhe Hajrie Rondos në filmin “Përallë nga e kaluara”.

Elvira sot është 59 vjeç, por siç e shihni në foto ajo duket mjaft e kuruar dhe në formë. Elvira gjithashtu nuk ka kursyer për publikun as momentet më të vështira që ka kaluar në jetë edhe pse nuk i përkasin profesionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *