Categories
Uncategorized

Elgit Doda i quan papritur tradhtarë vëllezërit Veshaj?

Elgiti i ka quajtur “tradhtarë” Romeon dhe Donaldin. Kjo sigurisht në kuadër të shakasë pasi vëllezërit Veshaj do mbajnë një koncert me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Duke qenë se muajt e fundit ata kanë qenë kudo me Elgitin, ky i fundit ka bërë një shaka publikisht. Elgiti postoi një foto ku njoftohet koncerti i Romeos, Donaldit dhe Ermalit e shkroi “Tradhtarët”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *