Categories
Uncategorized

Nuk Do Ta Besoni Se Sa Shume Ka Ndryshuar Elsa Lila, Nuk Do E Njihni…

Kengetarja qe rre mbeu fitoret ne festivalet Shqiptare me zerin e saj brilant dhe te fuqishem. Por ajo eshte largur nga muzika sepse i eshte kushtuar familjes se saj.

Kuj deset per vajzen e saj. Por ajo tashme ka ndryshuar sepse vitet bejne te sajen dhe ajo eshte ftuar te kendoje me Ana Lushi, Elsa Lila, Irida Dragoti, Hersi e Flavja Matmuja, Andi Zeka, Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Kozeta Prifti ishin emrat e artistëve shqiptarë, që së bashku me artistë të tjerë italianë, të muzikës lirike e të muzikës së lehtë, nu bashkuan ë një koncert ba mirësie, një javë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *