Categories
Uncategorized

Nga “arm iqësia” me vellezerit Veshaj, tek rivalitetit për “Big Brother VIP”/ Arbana Osmani ben veprimin e pabes ueshem ne Top Channel

Zërat lart e poshtë tregojnë se arsyeja përse moderatorja mungoi në festë ishte Bora Zemani.

Mendohet se shkak i situatës mes vajzave është rivaliteti për drejtimin e “Big Brother VIP”, madje Arbana nuk e përgëzoi moderatoren për rolin e saj më të ri si prezantuese e ”Dancing With The Stars”.

Por përveç kësaj, zërat brenda korridoreve të Top Channel tregojnë se Arbana nuk ka një raport aspak të mirë me binjakët ‘Veshaj’ dhe kjo gjë u vu re kur Donaldi e hoqi moderatoren nga lista e ndjekësve në Instagram pak ditë pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Nga ana tjetër Lori Hoxha e ka treguar se i do dy djemtë, kjo shpjegon dhe ngritjen e Borës si moderatore dhe duke i besuar një projekt kaq të rëndësishëm, ajo madje u pa dhe duke prezantuar krah Eno Popit në festën e organizuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *