Categories
Uncategorized

Leku ngre ujin perpjete! Iliri dhe Sabiani lënë pas mëritë e vjetra, ja ç’ndodhi publikisht mes ish-shokëve

Të gjithë e mbajmë mend mjaft mirë miqësinë e ngushtë që Iliri dhe Sabiani patën së bashku brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Më pas, raporti i tyre i ngus htë miqësor u kris papritmas.

Por mesa duket raporti mes tyre është përmirësuar së fun dmi. Iliri ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet teksa kërcen me vajzën e tij Emily, në festën e saj të ditëlindjes. Në këtë video kanë ardhur shumë urime, ku menjëherë vihet re komenti i Sabianit.

“Shumë urime princeshës tënde, Zoti ta bekoftë”, shkruan Sabiani.

Sigurisht që nuk mund të mungonte edhe një përgjigje e Ilirit.

Në lidhje me raportin e shumëpërfolur me Sabianin, Iliri reagoi më herët duke thënë se ata nuk kanë më komunikim.

“Me Sabin nuk kemi raport, secili ka jetën e vetë, ndoshta kjo edhe përsa i përket edhe gjërave që u thanë dhe gjërave që u bënë. Nuk kemi kemi komunikim… ka çud i dhe ka një lloj ke qardhje sepse u transmetua një mesazh miqësie shumë i lartë dhe me shumë vlera, por ama kur fillon dhe abuz ohet në miqësi kjo pastaj nuk është më miqësi”, tha Iliri.

Por mesa duket dy ish-banorët e “BBV” mund të rikthejnë sërish miqësinë e tyre si më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *