Categories
Uncategorized

I tha e pacipë, Arjani e thotë troç për Nedën: Do të doja që të ikte nga ‘Për’puthen’, se kuptoj pse më zë kohën mua

Opinionisti Arjan Kononmi në një rrëfim pa filtra në Më lër të flas këtë të shtunë i ka çuditur të gjithë.

I pyetur nëse do të donte që Neda Balluku, mblesi i Për’puthen të largohej, ai është përgjigjur pozitivisht.

Romeo: Kam dëgjuar që ti vazhdimisht hedh kunja për Nedën do të doje që të ikte?

Arjani: Do të doja që të ikte se kuptoj pse më zë kohën mua, kushdo që të ishte.

Olsa: Edhe unë mendoj si Ezeli.

Kujtojmë se Arjani dhe Neda janë përfshirë në disa debate gjatë puntatave të emisionit për opinionet në lidhje me konkurrentët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *