Categories
Uncategorized

U arr stua se i mori je ten te dashurit, momenti kur Tina Pajollari lë gjy katën dhe shpë rthen në l ot (VIDEO)

Martina Pajollari e d shuar si pjesëmarrëse në vr sjen e Martin Çeços plot 4 muaj më parë është njohur ditën e sotme me masën e sigurisë “arr st me b rg”.

Mësohet se Pajollari nuk ka pranuar asgje dhe ka deklaruar se d shmia e saj është dhënë në pr sionin e policisë.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Albeu.com, Tina Pajollari shp rthen në l t në momentin që del nga gjykata.

Këngëtarja Aurela Gaçe ka lindur më 16 tetor 1974 dhe ka festuar ditëlindjen e 48.

Aurela është rasti më i mirë i “vitet janë thjesht numra”. Ajo ka bërë një postim në Instagramin e saj me rastin e ditëlindjes ku shfaqet në palestër duke u ushtruar. Kjo është edhe arsyeja pse ajo njihet edhe si “uragani i skenës”, të cilës di farë mirë “t’i vërë flakën”.

“Sot jam 48 ,edhe jeta më thërret. Ditelindja më zuri në skenë, duke kënduar ( ashtu më zëntë gjithmonë haha) .

Përtej shakasë, e vetmja gjë që i uroj vetes, e secilit nga ne është shendeti . Sa të kemi shëndet, cdo gje tjeter e arrijme. Faleminderit “, shkruan këngëtarja krah videos./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *