Categories
Uncategorized

E njihni vogëlushen në foto? Sot është një nga moderatoret më të përfolura

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Einxhel Shkira i ka dhënë mundësinë fansave të saj në Instagram, të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Mirëpo, dikush i ka kërkuar një foto nga fëmijëria dhe ajo nuk ka nguruar ta postoj.

Kujtojmë që moderatorja është një personazhet më të komentuar të momentit, pasi bashkë me partnerin Dj Dagz priten të bëhen shumë shpejt prindër te nje djali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *