Categories
Uncategorized

Beatrix Ramosaj po i lu tet Bora Zemanit per tu pajtuar, fotoja që postoi na la të gjithëve pa fjalë

Selena Gomez dhe Hailey Bieber, ish e dashura dhe gruaja aktuale e Justin Bieber janë pajtuar…

Mirëpo, për këtë ka pasur edhe një reagim nga Beatrix Ramosaj.

Bukuroshja ka postuar një foto të Gomez dhe Bieber, bashkangjitur së cilës shkruan “Ëndrra Amerikane”.

Mos është kjo një mesazh e këngëtares shqiptare për moderatoren Bora Zemaniq që tashmë e ka konfirmuar ribashkimin e saj me Donaldin?

Kujtojmë se Beatriks ishte ndër të parat që duartrokiti takimin e Borës me Donaldin.

Por ishte ky i fundit që i dha shpresa teksa ishin brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe me të dalë, i dhanë fund.

Donaldi është rikthyer tashmë me Borën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *