Categories
Uncategorized

She rri nisi! Olsa shkon (me Arianin) tek Donaldi dhe flet për Borën… Po Ori? Moderatorja ua kthen ashper!

Olsa Muhameti ka qenë sot e ftuar tek binjakët Romeo dhe Donald Veshaj. Edhe pse “Përputhen” e ka tashmë

prezantuesen e saj, Ori Nebijajn, Olsa ka zgjedhur të shkojë vetë e ftuar në program dhe pas saj direkt në intervistë ishte opinionisti,

Arjan Konomi.Megjithatë Olsa nuk mund mos të përmendte në program edhe Borën. Kur Romeo tha se ajo

dhe Donaldi ishin veshur të dy njëlloj, ajo u shpreh se përveç kësaj rastësisë në look ajo dhe Donaldi

kishin dhe një tjetër të përbashkët, Borën. Po Ori?!Autorja e programit nuk e përmendi në asnjë moment

prezantuesen e re të programit të saj, por edhe kjo e fundit duket se nuk i ka kushtuar aspak vëmendje programacionit të Top-Channel, por u ka sugjeruar ndjekësve të saj të shohin Netflix.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *