Categories
Uncategorized

“Nuk je burrë”/ Çfarë ndodhi në studio? Olsa Muhameti përballet me Donald Veshajn

Regjisorja e njohur Olsa Muhameti është një nga personazhet më të lakuar në Shqipëri. Kjo ndodh për shkak të formateve televizive që mbajnë autorësinë e saj, por pse jo edhe për deklaratat e bujshme që lëshon herë pas here.
Ndërkohë, dje në mbrëmje ajo ishte përballë aktorit Donald Veshaj, ku duhet të jepte llogari për atë që kishte thënë për të në kohën kur ishte i lidhur me Beatrix në shtëpinë e Big Brother Vip.
“Nuk je burrë”, shkruante në atë kohë Olsa. Por duket se keqkuptimet mes tyre janë zgjidhur pas daljës së Donaldit nga shtëpia e BBV dhe siç shprehet autorja tashmë e njeh nga afër moderatorin dhe ka ndryshuar mendim për të.
Pjesë nga biseda:

Donaldi: Kam parë nëpër portale që Olsa njëherë ashtu, njëherë ashtu dhe tani po flet ndryshe, nuk e di se ca ishte diçka që mua nuk më pëlqeu dhe kam qenë shumë i indinjuar.

Romeo: Njëherë e lavdëroje, njëherë e shaje.

Olsa: Një moment atëherë, duhet t’i ndajmë këto të dyja, unë mund ta kem sharë Donaldin në kohën që e shihja në televizion, tani që e njoh nga afër e lavdëroj, s’e tani të njoh nga afër.

Kujtojmë se pas ribashkimit të bujshëm mes Donaldit dhe Borës ajo që ra në sy ishte komenti që Olsa bënte në fototn e Donaldit ku shkruante se dashura fiton mbi gjithçka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *