Categories
Uncategorized

Nuk ka folur për 6 vite me Rozana Radin, Kastro Zizo tregon se pse ndodhi kjo

Rozana Radi dhe Kastro Zizo i kanë dhënë fund hatërmbetjeve mes tyre. Por çfarë ka ndodhur që Rozi dhe Kastro nuk flisnin më?

Konflikti mes dyshes ka ndodhur rreth 6 vite më parë gjatë emisionit të Vera Grabockës “Your Face Sounds Familiar.” I ftuar në ‘Natën me Aulonën”, Kastro ka sqaruar si qëndron e vërteta e sherrit mes tyre.

U pajtuan pas 6 vitesh, Kastro Zizo zbulon arsyen e sherrit me Rozana Radin

“Nuk është se ishim zënë taman se Rozana ka disa probleme ndonjëherë si puna ime se është artiste. Ne artistët s’jemi fort… Ishim para 6 vitesh në një projekt të Vera Grabockës “Your Face Sounds Familiar”, që fitoi Anxhela Peristeri, mendoj me të drejtë, edhe unë nuk i dhashë pikë Rozit. Ajo e mori shumë personale dhe nuk folëm, më bëri bllok”, tregoi Kastro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *