Categories
Uncategorized

Eni Koci sjell në jetë vajzën. Shikoni se sa emer te bukur qe i ka vendour

Këngëtarja e njohur Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u bekuan ditën e sotme me një vajzë, të cilin e pagëzuan me emrin Adea.

Pasi këngëtarja ndau lajmin e bukur, tezja e Adeas Greta Koçi ka publikuar një video shumë të bukur teksa mban në krahë mbesën e saj.

“Sot u bëra teze e një engjëlli të vogël ? Nuk e kisha besuar kurrë që do ndjeja kaq shumë emocione. Zemra me doli nga vendi nga lumturia ? E dua Adean aq shumë sa nuk gjej dot fjalë ta shpreh dashurinë që kam për të… Faleminderit Zotit dhe faleminderit @enikociiii ? @gencprelvukaj ? që ma mbushet shpirtin plot ?”, ka shkuar Greta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *