Categories
Uncategorized

A e mbani mend Florianin e vogël? Shiko sa ka ndryshuar

A ju kujtohet Floriani që këndonte përkrah Adrian Gaxhes, e që të dy e sjellën hitin e madh “Ngjyra e kuqe”?

Kjo këngë është ikonike dhe sa herë që transmetohet sjell ritëm dhe energji.

Adriani dhe Floriani më nuk ishin asnjëherë të njëjtë pa njëri tjetrin, pasi nuk u shkrepi asnjë këngë solo që nga ajo kohë, shkruan “Kosovarja”.

E, vitet kanë kaluar dhe siç mund të shihni Floriani është burrëruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *