Categories
Uncategorized

FOTOLAJM/ Berisha “qan” hallin për të varfrit por shkon në emision televiziv me stilolaps që kushton 800 euro

Shpesh e kemi dëgjuar Sali Berishën të flasë për të varfrit, se si sipas tij Qeveria e luksit por i lë shqiptarët në mjerim. Por në fakt vetë ai, edhe pse është në opozitë luksin duket se e ka të shfrenuar.

Një stilolaps 800 euro kishte në dorë sot në emision televiziv teksa i fliste shqiptarëve për korrupsionin qeveritar dhe se si SHBA dhe Britania e Madhe e akuzonin më këto për korrupsion dhe lidhje me kri.min kur e shpallën ‘non grata’

Ky stilolapsi ‘Mont Blanc’ që i ‘Rithemelimit’ shfaqet në ekrane kushton plot 800 euro dhe mund të vërtetohet mjaft thjeshtë në internet. /shqiptarja.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *