Categories
Uncategorized

E kujtoni aktorin Gjino? As që u shkon në mendje se çfarë i ka ndodhur keto dite (FOTO)

Filmi “14 vjeç dhëndër” na ka g zhduar të gjithëve para ekranit të televizorit dikur.

E sigurisht, që kemi qeshur të gjithë me batuat e djaloshit, që në film mbante emrin Gjino dhe që e martuan që 14-vjeç.

Aktori që luajti rolin e Gjinos, quhet Admir Sorra. Sot ai ka ndryshuar shumë dhe shumë pak ngjason

me Gjinon e dikurshëm. Aktualisht ai jeton në Vlorë, por disa vite më parë ai ka jetuar edhe jashtë shtetit.


E mbani mend aktorin e njohur Gjinon? As që u shkon në mendje se çfarë i ka ndodhur (FOTO)

A duhet të rikandidojë Erion Veliaj për Bashkinë e Tiranës? Be fason Bushati: PS nuk ka nevojë për kryeministër në hije

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *