Categories
Uncategorized

Nuk pritej! Gazetari: Ja pse Arbana Osmani nuk bëri asnjë postim për Bora Zemanin në DWTS

Ndonse shumë njerëzve u ra në sy, mbrëmja e së premtes, ku të gjithë moderatorët apo punonjësit e Top Channel

kishin postuar video në Instagram nga momentet e “Dancing with the stars”, por dikush ka qendruar në qetësi.

Gazetari Andi Vrapi ka vënë në pah, në rubrikën “Keeping up with Andi, në “Natën me Aulonën, se Arbana Osmani nuk ka publikuar asnjë gjë në Instagram

lidhur me programin apo me Borën.“Të premten ka startuar spektakli “Dancing with the stars”, por dasmës të madhe të bërë në Kashari,

i mungoi një prej kunatave më të rëndësishme të këtij televizioni Arbana Osmani. Unë nuk besoj që Arbana ka harruar sepse

nuk është nga ato personazhe që harron të bëjë qoka të tilla, por Gojët e liga thonë se Arbana Osmani nuk është aq e kënaqur nga vëmendja që po merr Bora Zemani nga familja e Top Channel dhe Top Medias”- ka përfunduar gazetari!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *