Categories
Uncategorized

Mikja E Tij E Shtrenjtë / Arjan Konomi Nuk Mban Dot Lotët Sot, Fjalët E Tij Na Fute Në Vaj Të Gjithëve

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar në rrjetin social Instagram i pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikes së tij Hueyda El Saied.

“Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënfe plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar”, shkruan Konomi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Te gjithe artistet jane te merzitur nga ky lajm por jeta e kesaj bote keshtu eshte cdo njeri do te kaloj ne kete rruge.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *