Categories
Uncategorized

Irma Libohova Zbulon Bisedën E Fundit Me Hueyda El Saied: S’dua T’a Besoj..

Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka zbuluar bisedën e fundit me balerinën Hueyda El Saied e cila ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë.

Në një postim në instagram ajo shprehet se sot është një ditë e trishtë dhe nuk mund ta besojë këtë lajm.

“Uh cfare dite e trishte!Sapo e lexova lajmin. Ky është chat-i fundit. U prehsh ne paqe e mira Huejda dhe pse s dua t’a besoj!!”, shkruan ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *