Categories
Uncategorized

Beatrix Ramosaj prek me dedikimin:’Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’

Beatrix Ramosaj ka bërë një postim prekës në rrjete sociale. Sot janë bërë 12 vite që nga kur i ati ka ndërruar jetë dhe ajo e ka kujtuar me mall.

‘Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’, Beatrix

Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të vjetër familjare, duke shkruar se mungesa e tij vetëm shtohet.

‘Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë’, Beatrix

“12 vite pa ty babi! Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë… Do të doja të ishe këtu!”, ka shkruar Beatrix.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *