Categories
Uncategorized

Pas shum vitesh, Top Channel largon Sokol Ballën? Gazetari: Ndoshta nuk shihemi të hënën

Është komentuar jo pak sot në disa media se Sokol Balla do të largohet nga Top Channel. Po a është kjo e vërtetë?

Me sa duket diçka duhet të ketë ndodhur. Në fund të emisionit Top Story, të enjten në darkë, Sokol Balla bëri një deklaratë të drejtpërdrejtë.

Ai deklaroi se donte të vijonte të qëndronte në Top Channel dhe “shpresoj të shihemi të hënën, por nëse nuk shihemi ju uroj më të mirën”, duke nënkuptuar se vijimësia e tij aty varej nga drejtuesit e Top Channel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *