Categories
Uncategorized

Greta Koçi tregon sekretin si ra nga pesha dhe te duket si 20 vjecare përsëri

Në një bisedë me ndjekësit në Instagram, Greta Koçi ka treguar se si mundi të hiqte disa kilogramë dhe të arrinte format e dëshiruara trupore.

E pyetur nga një ndjekës/e si është dobësuar dhe a iu desh ndihma e dietologut, Greta u shpreh:

“Unë për vete nuk jam dobësuar me dietolog. Jam dobësuar duke matur kaloritë dhe duke krijuar një rutinë të të ngrënit shëndetshëm. Kam mësuar që të ha gjithçka që dua kur më shkon mendja dhe më pas t’i heq kilet pa shumë stres.

Matni kaloritë dhe do dobësoheni automatikisht. Hani më pak sesa i duhet trupit tuaj në një ditë dhe rezultati është mëse i kuptueshëm.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *