Categories
Uncategorized

Cudit Floriana Garo flet për bashkëshortin: I them nuk duhet të dalësh më ‘I kontrolloj telefonin’

Një nga vajzat më bukuroshe të ekranit shqiptar, Floriana Garo së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Glamour Zone’ përballë moderatores Ester Bylyku. Ndër të tjera, ajo ka zbuluar disa detaje nga martesa e saj me avokatin e njohur Enis Daci.

‘I kontrolloj telefonin’, Floriana Garo flet për

Gjatë bisedës Floriana tregoi se ka një xhelozi normale dhe herë pas here e kontrollon telefonin e bashkëshortit.

‘I kontrolloj telefonin’, Floriana Garo flet për

Teksa fliste për xhelozinë, Floriana tha se ka raste që ajo bëhet xheloze kur ai del me shoqërinë e tij.

‘I kontrolloj telefonin’, Floriana Garo flet për

Ester Bylyku: Kur ka qenë hera e fundit që Floriana i hodhi një sy telefonit të Enisit

Floriana Garo: U shpesh, gjithmonë

Ester: Për çfarë je bërë xheloze?

Floriana: Kam xhelozi normale do thosha. Rasti i fundit në raste të rralla edhe del me kolegët dhe miqtë e tij dhe mua më duket sikur burri kur martohet nuk duhet të dalë fare më. Patëm një diskutim të tillë dhe i thashë jo s’duhet të dalësh, ç’është kjo? Je burrë i martuar nuk dilet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *