Categories
Uncategorized

Ku I Paska Fshehur Ajo Gjithë Këto Vite? Shikoni Si Duken Vëllezërit E Arbana Osmanit, A Mendoni Se Ngjajnë

Ajo nuk ka moter por se ka dy vellezer shume simpatike.
Po i referohemi moderatores Arbana Osmani e cila eshte nje nga figurat me te dashurate publikut shqiptar.

Ne prej vitesh e shohim ne ekrain shqiptar dhe ajo spikat per embelsine e saj ne emisionet e saj dhe preferohet nga fansat megjithese cdo gje tjeter rreth saj eshte kuriozitet.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Tashme po njihemi me dy vellezerit e saj ne nje foto te fundit te publikuar ku Arbana qendron e ulur mes tyre.
Vellezerit e Arbanes, te dy brun dh mjaft simpatike, por si mendoni a ngjajne edh me prinderit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *