Categories
Uncategorized

Era Rusi poston foto me nënën e saj. Shikoni se sa e bukur që është. Foto

Era Rusi është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Së fundmi në shtëpinë e saj ka patur festë pasi mamaja e këngëtares ka festuar ditën e lindjes.

Era ka zgjedhur që në këtë ditë të shënuar t’i dedikojë njeriut të saj të shtrenjtë disa fjalë të ndjera edhe në rrjetin e saj social Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *