Categories
Uncategorized

Profesori Shqiptar Lë Pa Fjalë Me Deklaratën Për Ramën/ Ai S’mban Dot Një Grua 4 Vjet, Jo Më Pushtetin 12 Vjet…

Analisti dhe kandidati pPr deputet në Lezhë i PD-së, Agron Gjekmarkaj i ka kthyer përgjigje deklarata të kryeministrit Rama.

Gjekmarkaj nga Lezha është shkrehur se Rama su lmoi atë dhe kandidatin tjetër, Mark Marku i s ul moi me batuta të lodhura të një gën jeshtari b ullist.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ai shton se Edi Rama nuk ka mbajtur një grua më shumë se katër vjet jo më të mbajë pushtetin 12 vjet.
Gjekmarkaj: Erdhi duke rendur e dihatur si i ma rri, na s ulmoi ne shtepine tone Edi Rama mua dhe Mark Markun a thua se na impresionojne batutat e lodhura te nje genjeshtari bu list!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Rren kur flet, rren kur hesh , rren kur eshte i gezuar, rren kur eshte i merzitur, por sot tha nje te vertete! Ja kemi kundershtuar ligjin e ndyre te arsimit te larte, sa kemi mundur, me argumente e force sepse eshte nje ligj tot alitar, id eologjik qe syn on vendosjen e Universiteteve nen tutele partiet qe pedagoget i do per komisare e punetore prop agande!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *