Categories
Uncategorized

Kengetarja Rita Ora ble shtepin e bukur. Shikoni se sa e bukur qe eshte. Foto

Rita Ora ka hapur dyert e shtëpisë së saj të epokës viktoriane, që ndodhet në lagjen Primrose Hill të Londrës Veriore.

Rita ka treguar për Architectural Digest se rezidenca e saj ka një të kaluar mjaft të pasur dhe kjo është dhe një nga arsyet pse e bleu.

“Një nga arsyet kryesore pse e bleva këtë shtëpi ishte për shkak të histories. Është ndërtuar në vitet 1800, fillimisht në pronësi të një ilustruesi të quajtur Arthur Rackham, një nga artistët e mi të preferuar. Ai bëri të gjithë ilustrimet për Alice in Wonderland, Red Riding Hood. Shtëpia ka shumë energji të mirë”, tha Rita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *