Categories
Uncategorized

Harry dhe Meghan “harrojnë” mbretëreshën, filmohen duke kërcyer dhe pirë në koncert 16 ditë pas funeralit të saj (FOTO)

Princi Harry dhe Meghan Markle shijuan një natë në një koncert të Jack Johnson këtë javë. Kjo është dalja e tyre e parë që nga kthimi në SHBA pas funeralit të Mbretëreshës Elizabeth.

Duka dhe Dukesha e Sussex-it ndoqën këngëtarin amerikan, më i njohur për hitin e tij të vitit 2006 Better Together, duke performuar në Santa Barbara Boël në Kaliforni.

Dyshja ishin në një seksion privat të koncertit mbrëmjen e së mërkurës me dhjetë persona të tjerë me të cilët u panë duke biseduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *