Categories
Uncategorized

Djali I Nxjerr Të Palarat Aktores Së Dashur Yllka Mujos: Mamaja Ime Është, S’di Fare…

Djali i aktores së mirënjohur Yllka Mujo, Amos Zaharia, është vënë në vështirësi në emisionin “E diell”, ku është pyetur se kë preferon më shumë, ushqimet e gatuara nga e ëma, apo ato nga e dashura Gigiola.

Teksa të gjithë po prisnin që Amosi të zgjidhtë të ëmën, ai habiti jo pak ku tha se Gigiola gatuan më mirë dhe ushqimet e saj i pëlqejnë më tepër, duke shtuar se talenti i Gigolës, përveçse këngës është dhe gatimi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Kush gatuan më mirë mamaja apo e dashura”/ Djali i Yllka Mujos jep …
“Gigiola, e ka dorën më të mirë. Mami është artiste në të tjera vende, Gigiola përveç këndimit ka pasion dhe gatimin”, tha Amos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *