Categories
Uncategorized

Meleku e vogël i ka bërë shqiptarët për vete/ Ja si duken prindërit e saj

Aktorja e njohur turke Beren Gökyıldız ka rrë mbyer një pëlqim i madh me rolin që ka në serialin turk ‘Anne’.

E njohur përbrenda përveç telenovele si ‘Melek’ ani pse fëmijë ka bërë për vete shumë fansa me interegjencën dhe talentin që ka.

Në serial ajo ka dy nëna, ajo biologjike dhe ajo që është gjendur në situata më të vështira, dhe nën nën atë simpatike që është në realitet jeni njohur më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *