Categories
Uncategorized

U Tha Se Kishte Probleme Me Të Shoqin, Vajza E Azem Hajdarit Habit Me Foton E Fundit Që Poston/ Duket Aq Ndryshe

U tha se kishte probleme me të shoqin, vajza e Azem Hajdarit habit me foton e fundit që poston/ Duket aq ndryshe

Ish-deputeten Rudina Hajdari sot feston ditën e lindjes. Ajo feston sot 34-vjetorin. Nuk kishte sesi në një ditë aq të veçantë për ish-depu teten të mundonin urimet e veçanta nga të afërmit dhe miqtë e saj.

Por ajo që ra në sy ishte një foto në Instastory, ku Hajdari ishte pranë mikeshave të saj, foto e bërë si duket disa vite më parë.
Ish deputeteja shihet me një “look” krejtësish ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim. Ajo shihet me flo kët e prera shkurt si një djalë, ndërsa ka veshur një kanatiere të zezë dhe një palë xhinse të grisura tek gjuri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *