Categories
Uncategorized

Nusja E Berishës, Armina Mevlani Rrëfehet: Vjehrrit Tim Po Qe Nevoja I Laj Edhe Këmbët

Nusja e Berishës, Armina Mevlani rrëfehet: Vjehrrit tim po qe nevoja i laj edhe këmbët
Armina Mevlani ka rrëfyer shumë sonte për lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe mar rë dh ëni et me familjen e tij.

Ndërsa është pyetur nga Ermal Mamaqi se në cilin krah fle ajo dhe në cilin krah Shkëlzeni ajo tha se ai fle majtas dhe ajo djathtas. Armina ka treguar se familja Berisha është shumë e thjeshtë dhe komunikuese.

PO ashtu ajo ka thene se nese do te ishte nevoja do i lante kembet Sali Berishes, vjehrrit se saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *